VOLEJTE: +420 605 375 134

Webové prezentace

Naše služby zahrnují nejen údržbu stávajích internetových stránek, jsme také připraveni vytvořit Vám zcela nový web nebo intranet dle Vašich představ.

Říká se, že kdo nemá web, jakoby neexistoval. Bohužel, je to docela velká pravda, proto naše služby zahrnují i tvorbu webových prezentací. Dlužno poznamenat, že nejen webových, tedy prezentovaných veřejně, ale jsme také schopni vytvořit vlastní firemní intranet. Zatímco každý ví, co je webová stránka, jejich vnitřní ekvivalent, tedy uzavřený intranet, je zatím doménou větších firem. Sice i v sektoru menších firem často vzniká potřeba sdílet některé dokumenty, soubory, fotky a videa mezi jednotlivými zaměstnanci, překážkou však bývá cena, protože tyto vlastnosti má většinou několikanásobně dražší informační systém.

Abychom snížili cenu co možná nejníže, rozhodli jsme se stavět webové stránky (a je jedno, jestli vnitřní nebo vnější) na redakčním systému, který je zdarma a je dostatečný pro většinu firem ze segmentu, kam jsou naše služby zaměřeny. Jedná se o systém Joomla!, který je v současnosti jedničkou v open source redakčních systémech. Pochopitelně je tento systém dodáván jako základ a je potřeba v něm provést celou řadu úprav, doinstalovat potřebné vlastnosti dle potřeb zákazníka a udělat grafické úpravy, ale i tak se pohybujeme v přijatelných cenových hladinách a to nejen pro firmy, ale i pro jednotlivce.

Co se týče vzhledu, dle dohody se zákazníkem použijeme buď hotovou šablonu, kterou lze zakoupit od profesinálních studií levněji nebo použijeme služeb smluvních grafiků a design rozpracujeme do důsledků. Dále pak záleží, zda má být web pouze jednoduchá prezentace firmy, složitější portál s klientskou sekcí a přihlašováním uživatelů nebo třeba internetový obchod. 

Pochopitelně zařídíme vše potřebné kolem, tedy nejen stránky, ale i registraci domény, zřízení hostingu včetně e-mailových služeb a rozjezd stránek na novém hostingu. Vše zůstává v majetku zákazníka - pokud se dohodneme, všechno se zřizuje přímo na Vás, máte tedy jistotu, že jakmile dílo předáme, vše bude ve Vaší režii a všechno je Vaše, není tedy problém flexibilně změnit správce Vašich webových stránek.