VOLEJTE: +420 605 375 134

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Webové prezentace jsou důležité pro život firmy a o firmě také hodně vypovídají směrem k okolnímu světu. Weby se dnes dají dělat buď jako statické stránky, které prezentují nějaký obsah nebo je možné je postavit na redakčním systému.

Tento potom umožňuje zákazníkovi, aby si po přihlášení do administrace spravoval obsah svého webu sám.

My preferujeme variantu vytvoření webu na redakčním systému, protože tento nám potom umožňuje vytvářet vyzkoušená řešení s odzkoušenými pluginy a komponentami, kde jsme schopni zaručit správnou funkčnost. Nejsme tak limitováni ani prostředím, je nám tedy jedno, jestli web bude veřejný nebo jen pro interní potřeby zákazníka.

Pokud tedy budete mít zájem o vytvoření webové prezentace, neváhejte nás kontaktovat. Na schůzce si řekneme, jaké jsou Vaše představy jak o designu, tak o tom, jak by měl web fungovat. Spolu si také řekneme, jestli je možné realizovat všechny představy nebo narážíme na nějaká omezení, ať už internetových služeb nebo samotného redakčního systému. Stránky budeme dělat na redakčním systému vždy, i když budou jenom statické - je to z toho důvodu, že z 90% statické do budoucna nezůstanou a námi použitý redakční systém je šířen volně, neznamená to tedy žádné zbytečné navyšování ceny projektu.