VOLEJTE: +420 605 375 134

Konzultace a poradenství

Konzultace a poradenství

Ne každý ví a umí všechno. Své auto také dáváme do servisu, protože v něm autům s velkou pravděpodobností rozumí lépe než my a těžko se budeme se šroubovákem a s lupou pouštět do rozebírání svého mobilního telefonu.

Proto bude asi lepší, než začneme vytvářet ve firmě nějaké IT prostředí, s někým se poradit. 

Jsme připraveni přispět se svými zkušenostmi k tomu, abychom Vám pomohli nastartovat IT ve firmě, případně ho změnit, vylepšit nebo jenom konstatovat, že je vše v pořádku. Jsme připraveni poradit s výběrem jakékoli techniky tak, aby zapadla do firemního prostředí. Ne vždy je dobré, aby si třeba sami zaměstnanci nakupovali v různých (a pokaždé jiných) internetových obchodech různá zařízení, všechno by mělo mít nějaký řád a smysl, který vychází z firemní strategie.

Samozřejmě se nemusí jednat jenom o hardware. Jste okolnostmi donuceni vybrat do firmy Informační systém, poskytovatele internetového připojení nebo mobilních telefonů? Rádi Vám pomůžeme s výběrovým řízením, zorganizujeme ho a budeme technickým partnerem za Vaši firmu. Zhodnotíme výhody a nevýhody, možnosti a požadavky a spolu potom vybereme nejvhodnějšího uchazeče.

Součástí našich nabízených služeb jsou i školení - chcete školit zaměstnance na práci ve Wordu nebo Excelu? Chcete je vzdělávat například v tom, jak využít Outlook pro sdílení informací? Toto a mnoho dalšího jsme schopni nachystat, prezentovat a školit.