VOLEJTE: +420 605 375 134

Konsolidace tiskového prostředí

Konsolidace tiskového prostředí

Znáte to. Na každý kancelářský stůl patří jedna tiskárna. Pokud je takových stolů ve Vaší firmě hodně, dřív nebo později dojde k tomu, že náklady na tisk přerostou přes únosnou mez. A toto je moment, kdy je třeba začít přemýšlet.

Přemýšlet nad tím, jak nějak sjednotit používání tiskáren a kopírek a získat alespoň nějakou vládu nad náklady na tisk. 

Naše zkušenost říká, že tzv. konsolidace, tedy jakési sjednocení požadavků na tiskárny se sice ze začátku setkává s odporem uživatelů, zato je ale hodně kladně hodnocena ze strany vedení firem. Je to logické - je přece daleko jednodušší mít na stole "svou" tiskárnu, dělat si s ní co chci a jenom jednou za čas si dát požadavek na toner a papír. Jenže pak už nikdo neví, kolik se toho vytisklo, jaké jsou vlatně náklady na stránku černobílou a barevnou a kam ty peníze vlastně mizí.

Jsme schopni a připraveni ve spolupráci s Vámi udělat ve Vaší firmě prvotní analýzu a navrhnout optimální řešení jak z hlediska výběru tiskových zařízení, tak samozřejmě i z hlediska nákladů a umístění. Předložíme kompletní seznam nákladů na stránku pro jednotlivá zařízení a také celkovou rozvahu na základě zjištěného počtu tisků v minulosti. A v neposlední řadě se budeme bavit o tom, jestli je lepší zařízení kupovat do majetku nebo jít cestou pronájmu a servisních služeb.

Během celého tohoto projektu samozřejmě spolupracujeme s významným partnerem na poli tiskových technologií.