VOLEJTE: +420 605 375 134

Není vždy jednoduché orientovat se ve složitém světě IT technologií.

Proto jsem tady.

Neváhejte mě kontaktovat, jsem tu pro Vás!

Jsem aktivním členem a zástupcem skupiny odborníků podnikajících v oblasti IT služeb. Pochopitelně jsem se specialistou na IT nestal ze dne na den a musel jsem projít několika firmami, kde jsem se naučil svému oboru rozumět. Některé z nich byly menší, některé větší, ale každá byla trochu jinak specializovaná, mohl jsem tedy získat zkušenosti z mnoha různých oborů.

Na volné noze se pohybuji několik let a za tu dobu jsem získal mnoho dalších zajímavých zkušeností, protože každý zákazník je trochu jiný a má jiné představy, byť v konečném důsledku chtějí skoro všichni to stejné - aby o IT v jejich firmě nebylo pokud možno nic slyšet a abychom se vídali co nejméně. Což je ovšem důsledek dobře odvedené práce.

Dnes se snažím vyjít zákazníkovi vstříc nejenom v IT, ale i v mnoha službách,které s IT a fungováním firmy souvisí. Chci mu být nápomocen nejen např. ve správě firemní sítě, ale třeba i při tvorbě webu, výroby firemního loga, polepů, grafických pracech, výběru fotoaparátů, kamer... Z odborného hlediska jednám s dodavateli třetích stran, snažím se být nápomocen při tvorbě firemní strategie, při výběrových řízeních na dodávky technologií...

Prostě jde o to, abyste se nemuseli obracet při jakémkoli požadavku na různé dodavatele, ale jen na jednoho partnera. Zkušenosti ukazují, že pro menší firmy je toto vítaná forma spolupráce. 

Pochopitelně tohle všechno nedokážu sám, to by uměl snad jedině Brouk Pytlík - práce všeho druhu. Na různé činnosti mám partnery, kteří se na na celkovém díle podílí. Odpovědnost za provedené služby však přebírám já. Ať už se tedy jedná o programování, grafické práce, sofistikovaná nastavení firewallu na síťových routerech nebo virtualizaci Windows serverů - vždy jsem pro Vás jediný a konečný partner já, což v konečném důsledku přináší úsporu nákladů a také vždy zůstane zachována původní dohoda. Nevěřili byste, jak je někdy složité udržet konzistenci a smysl původní myšlenky...