VOLEJTE: +420 605 375 134

Klientské aplikace

Používáte ve firmě software třetích stran? Nevíte si rady s instalací, nastavením, správou nebo komunikací s dodavatelem? Jsme tu pro Vás.

Dost často je firma postavena do situace, kdy musí (i když by možná úplně nechtěla) zprovoznit a používat software a aplikace třetích stran. Teď se nebavíme o operačních systémech nebo kancelářských balících - to je samostatná kategorie, patřící do standardní správy sítě. Aplikacemi třetích stran myslím třeba typicky informační systém, který je v mnoha případech nezbytný. Malé firmy si jej převážně pronajímají, ale protože nemají stálého správce IT, často se potýkají s problémy různého druhu. Jak přidám uživatele? Jak vytvořím novou firemní strukturu? Jak nastavím práva, jak vytvořím nové výpočetní vzorce..... A v neposlední řadě, kdo bude komunikovat s dodavatelem ohledně chyb, změn nebo o případných vylepšeních a upgradech? Kdo bude hájit naše zájmy?

Samozřejmě se nebavíme jenom o informačních systémech, ale i o dalších věcech, jako může být elektronický podpis v mailu, podepisování dokumentů, použití SSL při vkládání informací na webové portály, docházkové a evidenční systémy.... Další takovou skupinou jsou specializované programy, ať už se jedná o odhadce, skladové hospodářství, tvorbu map, účetní nebo prodejce v autoservisu. Všechny tyto programy vyžadují nejen správné nasazení a používání, ale také víceméně pravidelnou údržbu.

Jsme připraveni Vám pomoci se všemi těmito aplikacemi. Žádný učený z nebe nespadl a tak ani my nerozumíme úplně všemu, nicméně jsme schopni na určité úrovni spolupracovat s dodavatelem tak, aby Vaše firma fungovala bez problémů a místo řešení takovýchto "podružných" problémů se mohla věnovat své hlavní činnosti, ať už je jakákoli.