VOLEJTE: +420 605 375 134

urceni sluzebCeník služeb

Nebylo by nic jednoduššího a zároveň složitějšího, než vytvořit ceník, který by měl spousty položek, které nikomu nic neřeknou, včetně složitě vyčísleného kilometrovného, nejlépe ještě odstupňovaného podle dojezdové vzdálenosti. V reálné situaci stejně nakonec dojde k tomu, že se budou dělat činnosti a práce, které v ceníku nejsou a mohli bychom se zbytečně dohadovat.

Nic takového nechci, mojí snahou je být maximálně transparentní a proto Vám budu účtovat vždy stejnou sazbu.

500,-Kč za hodinu práce. A to i s DPH.

V této ceně je jen skutečně vykonaná práce, nezahrnuje tedy čas potřebný na nastudování problematiky, která je pro mě nová. To beru jako osobní vzdělávání. Co ale zahrnuje je i doprava, tedy žádné další kilometrovné a podobné věci. Je to prostě částka konečná. Tato částka bude, pokud to bude třeba, podložena výkazem se seznamem činností a stráveným časem, přičemž účtována bude každá započatá půlhodina.

Může samozřejmě nastat i situace platby paušální nebo jednorázové platby za dodané dílo, typicky třeba projekt webových stránek. Toto je však předmětem individuální osobní dohody, kdy vzájemně zvážíme objem díla a cenu. Paušální platby se většinou týkají až spolupráce podložené smlouvou, kde spolu definujeme co vše je předmětem paušálu, reakční doby a podobné důležité věci. Takové smlouvy vznikají až na základě předchozí spolupráce a spokojenosti zákazníka.